Uczucie wirowania w głowie a uderzenie

Kilka tygodni temu spadając uderzyłem się dosyć mocno w tył głowy ale ku mojemu zdziwieniu w ogóle nie bolała mnie głowa jedynie miałem jakieś zaczerwienienie na skórze głowy, jednak w następnych dniach jakoś dziwnie się czułem tak jakby mi wirowało w głowie ale nie do końca, jednak ja zawsze reaguję na zmianę pogody i ciśnienia i zawsze miewam bólem głowy ale od tamtego czasu jakoś to się nie pojawia jedynie czasem właśnie takie złe samopoczucie... Mogło mi się coś stać? Czego się obawiać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane zawroty głowy pojawiły się po urazie, zdecydowanie proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszą diagnostyką oraz ewentualnie leczeniem. Być może konieczna będzie konsultacja neurologiczna oraz wykonanie badań obrazowych.