Uczucie zamknięcia w sobie, mała kreatywność i fobie społeczne

Nie rozumiem dlaczego jestem zamkniety w sobie jestem malo energiczny malo kreatywny I w ogole dziwnie sie zavchowuje boje sie zapytac nie raz ludzi o wiele rzeczy wydaje mi sie ze nie powinno mnie to obchodzic

Podobne objawy mogą znamionować trudności adaptacyjne, zaburzenia osobowości, ale także kryzys tożsamościowy. Wszystko zależy od tego, jak długo trwają i od kiedy czuje sie Pan z tym źle i potrzebuje zmiany? Warto skonsultować się z lekarzem psychiatra lub psychologiem.