Uczucie zimna w klatce piersiowej i napady lęku

Witam mam 15 lat i zimno mi w klatce piersiowej po prawej stronie czasem duszno mi mam także napady lęku że zaraz umrę dziś rano strasznie bolał mnie brzuch p. Lewej stronie. Dziękuję
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Objawy, które opisałaś mogą być spowodowane zarówno czynnikami somatycznymi jak i psychicznymi. Warto, abyś w pierwszej kolejności poszła do lekarza rodzinnego i wykonała podstawowe badania. Następnie, jeśli lekarz wykluczy przyczyny fizjologiczne, umów się na wizytę u psychologa.
Pozdrawiam