Uczulenie na leki niesteroidowe przeciwzapalne

Witam,jestem uczulony na leki niesteroidowe przeciwzapalne i chciałym się dowiedzieć czy mogę to jakoś wyleczyć. Jakie leki mogę brać podczas przeziębienia bo do tej pory nie biorę żadnych i choroba przez to mi się wydłuża i jest niedoleczona.Proszę o pomoc w jaki sposób mam się leczyć.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest Pan uczulony na niesteroidowe leki przeciwzapalne, jedynym rozwiązaniem wydaje się być ich nie stosowanie. Niestety najpewniej nie ma takiej możliwości, by taką infekcję wyleczyć. W trakcie przeziębienia może Pan stosować natomiast paracetamol. Właściwe leki bez wątpienia przepisze lekarz POZ.