Uczulenie na Neurotop retard 300

Czy to uczulenie na Neurotop retard 300? Neurolog zalecił synowi podawanie tego leku po niepraw. zapisie eeg i problemów szkolnych.Pierwszy tydzień pół tabletki,drugi pół rano i wiecz.trzeci tydz,pół rano cała wiecz.Po 1,5 tyg.jak zaczełam zwiększać lek syn dostał wysypki na stopach i rękach,potem całe czerwone policzki i wysypka na całym ciele,zmiejszyłam dawkowanie do pół tab.na tydzień obiawy znikneły,i znowu zwiększyłam dawkę pojawiła się gorączka,ból głowy i mięśni.Czy odstawić lek od razu

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się niezwłocznie z lekarzem, jeżeli nie ma Pani takiej możliwości bezpieczniej będzie odstawić lek.