Uczulenie na prezerwatywy

Dzień dobry! Mam takie pytanie, czy możliwe jest uczulenie na konkretne gumki? zanim z narzeczonym postanowiliśmy, że przejdę na tabletki (ze względu na operację nerki dostałam Q***, bo w ogóle się zastanawiam czy działają, zjadłam cały pierwszy blister i żadnych skutków ubocznych, w ogóle czuję się jakbym nie brała żadnych tabletek. chyba tylko mi cycki trochę urosły, ale to akurat zaleta). Czyżby pierwsze tabletki i od razu sukces? Używaliśmy gumek. Z fundacji, gdzie jestem, dostałam trochę darmowych, najzwyklejszych gumek, a mój kupował R***, też najczęściej te najzwyklejsze lub plemnikobójcze i nic mi nie było. Raz przy zakładzie z kumplem wygrałam 3 D*** (zakład był o seksie to i nagroda odpowiednia) i po użyciu ich zaczęło mnie piec, swędzieć, potrafiłam się drapać do krwi. Czy to możliwe, że jestem uczulona właśnie na te gumki?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Na podstawie objawów, które się u Pani pojawiły wynika,że jest Pani uczulona na te konkretne prezerwatywy. Proszę ich więcej nie używać. Najlepiej pozostać przy tych, które są już wypróbowane i nie powodują skutków ubocznych.

Pozdrawiam