Udało się?

Witam. Mam takie pytanko. Dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy z porannego moczu. Wyszła jedna, wyraźna, różowa krecha, a za chwilę dostrzegłam drugą, bardzo słabo widoczną. Czy jestem w ciąży? Wynik testu odczytany według instrukcji - po 5 minutach. Jestem na 3 przed okresem.

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Nawet jeśli druga kreska jest bardzo słabo widoczna, wynik jest dodatni.

Pozdrawiam!