Udar móżdżku a zawroty głowy i wymioty

mama miała silne zawroty głowy, wymioty nie mogła się sama poruszać się przewracała .zabrało ja pogotowie zrobili tomografie głowy(poniedziałek) nic nie wyszło- wszystko ok! ale wymioty i zawroty się utrzymywały dostawała kroplówki, leki. w środę zrobiono usg żył szyjnych- niedrożność jednej tętnicy w 100% dostała kroplówki na rozrzedzenie ,wymioty ustąpiły zawroty nie. w czwartek rezonans głowy wykazał udar móżdżku - rozległy na mozg! te leki które dostawała mogły przyczynić się do tego udaru

Dobrze, że Mama jest leczona w szpitalu!
Badanie TK w pierwszym dniu mogło wypaść prawidłowo, a po kilku dniach z niewydolności krążenia, przy zamkniętym naczyniu, zrobił się udar móżdżku, któy uwidocznił się w badaniu MRI.
Dzięki leczeniu na pewno będzie coraz lepiej
Pozdrawiam