Uderzenia gorąca i uczucie senności

Witam. Co jakiś czas miałam uderzenia gorąca w takim sensie ze moja twarz robiła się gorąca i nagle chcialo mi się spać, od paru dni znowu mam to samo mam gorącą twarz jestem zmeczona i czuje się śpiąca. A takze jestem czerwona na twarzy

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem. Opisywane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn i rozpoznanie można postawić wyłącznie w oparciu o wywiad, badanie lekarskie i ew. badania dodatkowe. Objawy mogą być charakterystyczne zarówno dla klimakterium, jak i dla nadczynności tarczycy, zaburzeń hormonalnych nadnerczy.