Uderzenia gorąca, stres i lęki

witam, mam takie objawy jakuderzenia goraca, stres, wydaje mi sie ze zaraz cos mi sie stanie, ze swiat to bajka, wydaje mi sie rowniez ze za chwile umre , jesli pomysle o jakies chorobie to zaraz wydaje mi sie ze bede na nia chora.. mialam wczesniej objawy takie jak wymioty i biegunka, czy to nerwica czy cos gorszego ?

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe postawienie diagnozy za pośrednictwem Internetu bez osobistego kontaktu. Objawy, o których Pani pisze rzeczywiście mogą wiązać się z nerwicą, stanami lękowymi itp. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii i/ lub skonsultować się z lekarzem.

Pozdrawiam!