Uderzenie w okolicy nerki i silny ból pleców

Dzien Dobry, Spadlam i uderzylam sie o rog plecami dokladnie w okolicy nerki.Odrazu odczulam bol nerki,nie moge prawie sie ruszyc,usiasc.do lekarza moge sie dostac dopiero w poniedzialek i nie wiem co teraz robic i jakie sa zagrozenia.jak na razie w moczu nie widze krwi.bede bardzo wdzieczna za szybka odpowiedz. dziekuje bardzo i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku występowania nasilonych dolegliwości bólowych występujących po urazie należy niezwłocznie udać się do najbliższej izby przyjęć lub szpitalnego oddział ratunkowego. Po zbadaniu oraz wykonaniu niezbędnych badań dodatkowych możliwe będzie określenie rodzaju urazu oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.