Ugryzienie gołębia ze wścieklizną przez psa

Dzisiaj podczas porannego wyjścia z psem wypuściłam ją bez smyczy, nim się za nią obejrzałam trzymała coś w pysku i biegła do domu, przed drzwiami wypuściła to z pyska i okazało się, że to skrzydło ptaka (chyba gołębia), nie wiem co mam teraz zrobić. Czy na tym skrzydle mogły być jakieś choroby np. wścieklizna? Wątpie czy lis zabił tego ptaka, bo mieszkam w bloku i tutaj się one nie pokazują chociaż nie mam pewności. Dodam, że suczka jest szczepiona co roku.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na tym forum nie ma lekarzy weterynarii. Proszę skonsultować się z weterynarzem.