Ukłucia w dole brzucha w 16 tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 16 tygodniu ciąży,wizyty u gin wskazują,że wszystko jest w porządku. Jednak od kilku dni mam nie dokuczające w dużym stopniu tj ukłucia w dole brzucha, po bokach. Dotychczasowe badania, usg i bad prenatalne pokazują, że wszystko jest w porządku, ale bardzo niepokoję się tymi objawami. Nie czuję jeszcze ruchów dziecka, co też mnie martwi. Kolejna wizytę u ginekologa mam za tydzień. Czy poczekać do tego czasu ?

pierwsze ruchy płodu są odczuwalne u szczupłych kobiet w okolicy 20-22 tygodnia ciąży pierwszej, lekkie ukłucia mogą się przydarzyć, ew. można zażywać magnez np. Asmag Forte 3x1-doustnie, i dużo odpoczywać i powinno być lepiej, warto ponadto wykonać posiew z pochwy i moczu-aby wykluczyć infekcję-pozdrawiam