Umawianie się z innymi mężczyznami w związku

witam jestem w związku okoł 3 lata ale ostatnio moja partnerka dość często zaczeła się spotykać z innymi facetamu muwiąć ze to z nudów , ja dość duzo pracuje więc mamy mało czasu dla siebie a nie przychodzi mi namyślzweby się umawiać z innymi kobietami jak jej niema co moze być tego przyczyną , ja podejzewam ze szuka nowego partnera

Witam,
wszystko jest możliwe, jednak odpowiedź na te pytanie zna tylko Pana partnerka. Proszę z nią szczerze porozmawiać. Może, pomimo braku czasu, można coś zrobić by nie oddalać się od siebie. Brak czasu dla partnera w związku jest częsta przyczyną rozluźnienia relacji. Mogą Państwo rozważyć podjęcie terapii par.
Pozdrawiam.