Upadek na pośladki w 27 tygodniu ciąży

Witam ! Jestem w 27 tc dzis rano poslizgnelam sie i upadlam na tylek czy to moze miec zly wplyw na dziecko ? Nie mam ani krwawien ani bolow ...

Witam,
jeżeli nie odczuwa Pani żadnego bólu, ani nie wystąpiło krwawienie z dróg rodnych, a ruchy płodu są prawidłowo odczuwalne - Pani upadek nie powinien mieć wpływu na rozwój płodu.
Jednak proszę unikać tego typu sytuacji.
Dla uspokojenia może Pani zgłosić się do gabinetu USG celem wykonania podstawowego badania USG płodu.

Pozdrawiam serdecznie!