Upadek, wymioty i rana głowy a wstrząs mózgu

Dobry Wieczór. Chciałabym pilnej odpowiedzi. Sprawa jest taka że mój tata upadł jakieś 7 godzin temu na podłogę. Stracił przytomność a następnie wymiotował kilka razy. Miał dużą ranę z tyłu głowy i lała mu się krew. Zabrali go do szpitala i teraz nic nie wiadomo. Czy to może być krwiak albo wstrząs mózgu ? Proszę o szybką odpowiedź!

Marta Mielniczuk

Jeśli Pani tato został zabrany do szpitala, będzie miał przeprowadzoną dokładną diagnostykę. Nie można wyrokować bez wyników badań.