Upławy i swędzenie warg sromowych

Witam.Mam problem ginekologiczny.Objawy to upalwy brazowe brzydki zapach ryb swedzenie i bol warg sromowych i ich szarawy kolor niereguralne bardzo krwawe miesiaczki i bol w podbrzuszu. Bardzo prosze o porade. Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg rodnych. W cele potwierdzenia tej diagnozy sugeruję konsultację ginekologiczną.