Upławy z żywą krwią przy PCOS i anemii

Witam serdecznie, Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie PCOS, później w kolejność niedoczynność tarczycy, insulinooporność, a po drodze leczyłam jeszcze anemię. Jednak od 2 miesięcy w około 10dniu cyklu pojawiają się u mnie upławy, są brązowe, wydają się być skrzepami krwi, wydaje mi się że jest ich sporo, w dodatku 2 dni temu, zauważyłam, że były to upławy z "żywą krwią", nie odczuwam bólu, świądu ani innych dolegliwości, które mogłyby świadczyć o infekcji czy powinnam zacząć się niepokoić?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wizytę u ginekologa w okresie obserwowanych przez Panią dolegliwości. Będzie wtedy możliwe ustalenie przyczyny krwawienia międzymiesiączkowego, ponieważ przyczyny mogą być bardzo różne i nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi.