Uporczywe bóle pod żebrami

Witam, od pewnego czasu miewam uporczywe bóle/skurcze z lewej strony brzucha pod żebrami. Czasem są na tyle silne, że nie mogę normalnie funkcjonować, robi mi się gęsia skórka, mam dreszcze. Śmiem twierdzić, że nie są to nerwobóle. Gdzie szukać pomocy? Co to może być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pan podaje nie są typowe dla konkretnej jednostki chorobowej. Proponuję wykonać USG jamy brzusznej oraz RTG klatki piersiowej. Badanie te można wykonać na podstawie skierowania lekarza rodzinnego.