Uporczywy świąd głowy

Od kilku miesięcy mam świąd głowy,jest bardzo uporczywy. Dermatolog jest bezsilny, nie wie co to jest- brałam już maści, krople ostatnio Laticort o,1% a teraz szampon Healing. Nic nie pomaga. Czasami też swędzi mnie na plecach. Co robić.

Witam! Być może świąd skóry głowy związany jest z reakcją alergiczną. Proszę spróbować zaobserwować czy nie pojawił się w związku z użyciem nowego szamponu, odżywki do włosów czy płynu do prania.