Uprawiałam petting: Czy mogę być w ciąży?

Dwa miesiące temu z dziewczyną zaczęliśmy robić petting. Tylko że przed włożeniem palców ona ocierając się w ubraniach o mnie doprowadziła do wytrysku, ja poprawiając penisa miałem trochę nasienia na palcach, wytarłem w koc, ale boje się że coś tam mogło być. Później dziewczyna miała okres i po tym okresie była podobna sytuacja, próbowaliśmy też seks ale się nie udało, bo jest jeszcze dziewicą, oczywiście z prezerwatywą. Przed tym też było ocieranie i wytrysk w spodnie. Chcieliśmy spróbować w tyłek i udało się raz. Boje się, bo po tym też wkładałem tam palce i nie pamiętam, czy na nich coś było. Następnie był okres, ale w tym miesiącu się spóźnia bodajże o niecały tydzień. Ja już z nerwów nie wytrzymuje. Proszę o szybką odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Drogi Użytkowniku!

W trakcie pettingu także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

Prawdopodobieństwo jest małe, ale zawsze istnieje.

Proponuję poczekać do terminu miesiączki i wykonać test ciążowy z krwi lub moczu.

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl