Uprawiałam seks oralny. Czy mogę być w ciąży?

Witam!
Mam 15 lat i boję się, że mogę być w ciąży. 19 października po raz pierwszy uprawiałam seks oralny (z wytryskiem w moich ustach). Tydzień po zbliżeniu bardzo źle się czułam, wymiotowałam, bolał mnie żołądek, miałam gorzko- kwaśny smak w ustach, a następnie dostałam okres (o tydzień za wcześniej niż przewiduje to kalendarzyk, był to 21 dzień cyklu), wyglądał normalnie i trwał 5 dni.
Potem było trochę spokoju, no i teraz niedawno, pewnego dnia zwróciłam uwagę na brzuch, bo trochę bardziej się powiększył (nigdy nie był idealnie płaski, choć jestem szczupłą osobą). Nawet po śnie nie był mniejszy, miałam coś w rodzaju wzdęć, gorzko - kwaśny smak w ustach, kłucie w żołądku i czułam swędzenie, szczypanie w pochwie połączone z żółtawą wydzieliną w formie grudek o nieprzyjemnym zapachu.
18 listopada dostałam kolejny okres (również tydzień za wcześniej, jak przewidywałam). Tym razem był trochę skąpszy, bo zazwyczaj mam obfite miesiączki.
Bardzo się martwię, bo mam dopiero 15 lat i nie mogę być w ciąży. Wszystko byłoby ok, gdyby nie ten ogromny brzuch ( chociaż w 5 tygodniu ciąży raczej jeszcze nie rośnie brzuszek) i za wczesne miesiączki.
Od początku roku miałam takie długości cyklów: 35, 35, 32, 29, 25, 30, 30, 32, 31, 21, 23. A jeśli chodzi o piersi, to nie odczuwam żadnych dolegliwości, ale mają jakieś dziwne dziurki po środku, a jeśli je dotknę, to natychmiast zanikają.
Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Nie ma możliwości, aby zajść w ciążę poprzez uprawianie seksu oralnego. Chyba że była jakakolwiek możliwość przedostania się spermy do Pani dróg rodnych.

Cykle miała już Pani wcześniej nieregularne, więc nie należy tego wiązać z ewentualną ciążą.
Natomiast świąd w okolicy pochwy oraz nieprawidłowa wydzielina z pochwy o nieprzyjemnym zapachu są objawami stanu zapalnego. Wymaga to konsultacji ginekologicznej i odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam