Uprawiam sporty i w ogóle nie chudnę :(

Ważę 66kg przy wzroście 171cm. uprawiam piłkę nożną i hokej 3 razy w tygodniu po 2 godziny. W ogóle nie chudnę, a wydaje mi się, że mam nadwagę ,jak stracić co najmniej 10kg. Proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję. Jak schudnąć w szybkim czasie?
ponad rok temu

Witam,

Przy obecnej masie ciała nie jest Ci potrzebna dieta odchudzająca.
Twoja masa ciała mieści się w normie.

Odnośnie zdrowego odżywiania, wszystko co powinno znaleźć się na Twoim talerzu obrazuje Piramida Zdrowego Żywienia:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Nie odchudzaj się na własną rękę i bez wiedzy rodziców.
Jadaj regularnie, posiłki spożywaj co ok. 3 godziny.
Optymalna ilość posiłków w ciągu dnia, to 4-5.

Pozdrawiam