Uraz nadgarstka i wynik RTG stawu

witam w marcu miałam wypadek doznałam urazu nadgarstka bez cech złamania w rtg obrzęk zasinienie sięgało na całe przedramię ortopeda zastosował stabilizator 4 tyg ręka bolała coraz bardziej w czerwcu po emg stwierdzono pourazowy zespół cieśni nadgarstka wykonano zabieg operacyjny ból ustapił ale po wielu zabiegach ręka dalej jest niesprawna nie mam siły w reku mam duże problemy z odwodzeniem unoszeniem ręki do góry co dalej

Szanowana Pani, opierając się jedynie na wywiadzie, z którego wynika,że po przebytym urazie doszło do uszkodzenia newru pośrodkowego należy wdrożyć przewlekłe leczenie rehabilitacyjne. W zależności od efektu takiego postepowania powinno ono być kontynuowane lub przy braku poprawy należy rozszerzyć diagnostykę. Sugerowałbym stały kontakt z ortopedą oraz rehabilitantem. Pozdrawiam i życzę szybkich efektów zabiegów rehabilitacyjnych.