Uraz stawu barkowo-obojczykowego i wynik USG
witam mam 21 lat i okolo rok temu doznalem urazy stawu barkowo obojczykowego. W opisie badania usg lekarz napisał: "echostruktura krążka stawowego wskazuje na jego częściowe uszkodzenie. szpara stawowa w pozycji przywiedzenia szer.8 mm nie poszerza sie podczas odwodzenia. obraz wskazuje na przebyte uszkodzenie aparatu stawu barkowo-obojczykowego" Bark strzela i boli utrudnia trening. Co powonieniem zrobić w tej sytuacji ?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane w wyniku nieprawidłowości są wynikiem przebytego urazu. Proszę skonsultować się ze specjalistą ortopedą, który pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.