Urojenia po próbach samobójczych

Dzien dobry.Moja corka od roku jest leczona psychiatrycznie ,po 4 probach zamobojczych oraz kilkunastu samokaleczeniach,była hospitalizowana w szpitalu sw.ludwika w Krakowie 3 razy obecnie przebywa na odziale psychiatrycznym dzieci i młodziezy w Krakowie na kopernika.jEST W BARDZO ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM ma urojenia,widzi postacie cały czas ma mysli samobojcze mimo przyjmowania lekow,wczoraj na odziale podcieła sobie zył.Bardzo prosze o pomoc,do ktorego szpitala moge udac sie aby jej pomogli.

Dzień dobry,

Myślę, że Szpital Uniwersytecki jest odpowiednim miejscem dla Pani córki.
I to co teraz może Pani zrobić najlepszego dla córki to współpracować z lekarzami/terapeutami, a nie zabierać jej ze szpitala.

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem Pani trudne doświadczenia i przeżycia, tak jak mogę i rozumiem Pani chęć
skutecznej pomocy Pani córce.

Myślę, że dla Pani córki bardzo pomocna byłaby Pani obecność i zapewnienie, że akceptuje i kocha Pani swoją córkę taką, jaką jest i że może na Panią liczyć.

Byłoby to ważne, żeby Pani córka zechciała zdrowieć.

Życzę Pani Dobra i zdrowienia dla siebie i Pani Córki,
Irena Mielnik-Madej