USG dopochwowe w 20. dniu cyklu a wykrycie ciąży

Bardzo prosze o odpowiedź. Czy jest możliwe zdiagnozowanie ciąży poprzez badanie USG dopochwowe w 20dniu cyklu? Na wizycie pani doktor stwierdziła maleńki pęcherzyk i ciałko żółte,zasugerowała ciążę i skierowała na badania poziomu hormonów 22dc. Staramy się z mężem o drugie dzieciątko od 1,5 roku (po dwóch poronieniach). Cykle są bardzo regularne 27-28 dni.Miesiączka - 15.11.- współżycie w 10 dniu cyklu (24.11)- WIZYTA LEKARSKA 04.11. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Zdecydowanie proszę zaufać swojej Pani ginekolog i wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi. Szansa, że jest Pani w ciąży jak najbardziej istnieje.