USG - jak często można je wykonywać?

Witam,
jestem w 32 tygodniu ciąży i miałam robione dziś zwykłe USG (26.10.10). Na 03.11.10 mam USG 3D.
Chciałabym wiedzieć, czy tydzień odstępu to nie za krótko? Zwykłe USG maiłam robione na jakimś starym sprzęcie, chciałabym mieć dokładne USG.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Badanie USG jest badaniem bezpiecznym zarówna dla mamy, jak i jej dziecka. Nie ma potrzeby robienia odstępu pomiędzy kolejnymi badaniami. Może Pani bez obaw udać sie na kolejne USG.

Pozdrawiam