USG jamy brzusznej po cholecystektomii

Jestem po cholecystektomi rok.robiłam usg.Wątroba o jednorodnej prawidłow.str.echa.niepowięk.Trzustka niepowiększona o jednorodnej prawidł.str.echa Aorta brzuszna nieposzerzona.Śledziona prawidłowa.Nerki o prawidł.lokalizacji i wielkości bez cech kamicyi zastoju moczu..W nadbrzuszu środk.widoczna struktura hipoechogemiczna o wym 17x7mm-odczynowy węzeł chłonny? ze znakiem zapytania...czy to coś groźnego,bardzo się boję ..Badania krwi ok..OB 6/15 Wskazana kontrola usg..Co to może być

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę nie martwić się na zapas. Jeżeli potwierdzi się rozpoznanie odczynowego węzła chłonnego to nie ma powodu do niepokoju. Proszę zastosować się do zaleceń i wykonać kontrolne badanie USG.