USG płodu w 34 tygodniu ciąży

Dzień Dobry. Jestem Katarzyna i noszę pod sercem 34 tygodniowy najpiekniejszy płód to nasze pierwsze i długo oczekiwane maleństwo, chciałabym prosić o przetłumaczenie na chłopski rozum opisu usg EFW-1770g.; GA-32 w 4 d; łożysko w dnie-GI; AFI norma. To wszystko z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

EFW – szacowna waga dziecka, GA – wiek ciążowy według ostatniej miesiączki, łożysko w dnie-GI czyli prawidłowo położone; AFI norma czyli AFI – wskaźnik płynu owodniowego