Ustalenie daty zapłodnienia na podstawie terminu porodu

Rok temu bylam w ciazy ale poronilam. Jesli miałam termin porodu na 25 lipca to kiedy doszło do zapłodnienia ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Termin porodu = pierwszy dzień ostatniej miesiączki + 7 dni - 3 miesiące + 1 rok czyli prawdopodobną datą zapłodnienia był 18 października. Dokładniej mówiąc dni płodne podczas cyklu w październiku.