Ustąpienie objawów po leczeniu świądu i upławów

Witam, ponad rok temu miałam dolegliwości ze strony narządów intymnych - świąd i upławy. Zaczęłam leczyć je na własną rękę, tzn stosując Clotrimazolum i Lactovaginal. Objawy ustąpiły. Czy to oznacza, że zostałam wyleczona czy może choroba przebiega bezobjawowo? Czy jest możliwość, żeby to teraz sprawdzić i ewentualnie podjąć leczenie?

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do ginekologa oraz wykonać wymaz z pochwy.