Usunięcie jądra z powodu wnętrostwa

Witam. Rok temu miałem usunięte lewe jądro z powodu wnętrostwa.Prawe jadro zostało mi ufiksowane do moszny, jednak wciąż często bywa wysoko ułożone. Oprócz tego mam żylaki powrózka i cystę.Mam częste bóle całego krocza [głównie prawej strony] i jądro wraz z moszna bywają zimne. Chciałem to operować, jednak urolog stwierdził, że żylaki i cysta nie są aż tak wielkie, żeby potrzebna była jakaś operacja. Chcę jesienią wstawić implant lewego jądra,ale nie chcę tego robić, dopóki prawa str nie jest ok

Dobrze a proszę mi powiedzieć na co dokładnie mam Panu dać odpowiedź ?

Jeżeli chce Pan porady- konieczne jest badanie Proszę o dostarczenie USG moszny.