Usunięcie spirali a możliwość zajścia w ciążę

w trzecim dniu okresu usunelam spirale i lekarz powiedzial mi zebym bardzo uwazala przy stosunku.jednak cztery dbi przed okresem odbylam stosunek pelny czy jest taka mozliwosc ze moge zajsc w cionzy

W tym wypadku możliwość zajścia w ciąże jest znikoma granicząca z zerem. Ale skoro Pani usunęła zabezpieczenie to domyślam się ze planuje Pani ciąże?