Uszkodzenie nerwu trójdzielnego języka

Mam uszkodzony nerw trójdzielny języka. Ponad 5 lat temu wyrwała mi dentystka ząb 8. Witaminę B complex do dziś łykam. Laser od 3 lat, nadal mam uszkodzony nerw. Połowa języka uszkodzona, ból, drętwy język, przykurcz nerwu twarzowego - i druga zdrowa część twarzy ulega uszkodzeniu. Bardzo proszę o POMOC. Dziękuję.

Po tak długim czasie szanse na regenerację są niewielkie. Nie rozumiem dlaczego ma mieć to wpływ na nerw twarzowy i drugą część twarzy. Warto odwiedzić neurologa, bo vit B niestety na tym etapie już nie wystarczy.