Utrata pewności siebie i zaburzenia erekcji

Witam serdecznie, od dłuższego czasu straciłem kompletnie pewność siebie. Wynajduję ciągle sobie jakieś problemy. Czasami są dość idiotyczne, jak np to że zbyt często sikam. Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości i zapytać ile razy dziennie 24 latek powinien chodzić do WC. Kolejny mój problem to zaburzenia erekcji po odstawieniu porno. Wiem, że wielu mężczyzn ma erekcje np. podczas całowania z kobietą. Ja ich nie mam. Czy powinienem wstrzymywać się z orgazmem aż do momentu ich pojawienia się ?

Witam,
zarówno sprawa oddawania moczu jak i erekcji jest dość indywidualna. Napisał Pan, ze "wciąż wynajduje sobie nowe problemy" być może tutaj tkwi problem, to tak jakby Pan stale zastanawiał się czy to co Pan robi jest dobre, normalne, zgodne z normą. Jednocześnie mogę zapewnić, ze pewne odstępstwa od normy w wielu dziedzinach są jak najbardziej normalne. Rozumiem, jednak, że w Pana przypadku tak jest, ze zastanawia się Pan nad wieloma rzeczami i, że dla Pana może uciążliwe. Zachęcałabym do wizyty u psychologa, bo takie "wynajdywanie problemów" można zmienić, a poprzez to poprawić sobie jakość życia. jest jeszcze jedna kwestia, często zbyt duże skupienie nad czymś, nad jakimś problemem, może go nawet potęgować. Dlatego szczerze zachęcam do wizyty u psychologa. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości proszę o kontakt bezpośredni. Pozdrawiam.