Utrata pracy i alkoholizm a szanse na uratowanie związku

Witam, mąż mojej siostry jest alkoholikiem. W 2011 po 12 latach stracił dobrą prace w korporacji restrukturyzacja Dostał dobrą odprawę Zaczął dużo pić użalać się być agresywny Powiesił się odratowano go Po 3 mies znalazł pracę ale popijał. Wytrzymał tam rok. Wpadł w ciąg była awantura domowa policja i sprawa karna Był sam na terapii 8 tyg siostra wyjechała z Polski do pracy i chce tam zostać on szuka pracy jest bezrobotny Są razem 21 lat 3 dzieci Czy oni maja jakies szanse żeby to odbudować Ola
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Olu zapytałaś, czy oni mają szansę na odbudowanie związku. Jest to bardzo trudne pytanie, jednak moim zdaniem szanse zawsze istnieją pod jednym i najważniejszym warunkiem: trzeba naprawdę tego chcieć. Chcieć się zmienić i chcieć pracować w pierwszej kolejności nad sobą, potem nad związkiem.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Trudne pytanie...

Odbudowanie relacji w związku małżeńskim wymaga intensywnej pracy dwojga partnerów.
Tak więc tylko od Pani siostry i jej męża zależy, czy podjęliby takie wyzwanie.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej