Utrata przytomności a ćwiczenia siłowe

Witam, zaczęłam ćwiczyć niedawno na siłowni, mam 23 lata, palę papierosy. Badano mnie kiedyś kardiologicznie w związku z zasłabnięciami, wszystkie badania w porządku. Zauważyłam że ćwicząc na maszynach - bieżnia, nie zmieniając tempa mam czasem nagłe spadki tętna do 80 kilku uderzeń przez kilka sekund później zaś jakby serce wyrównywało do 170 ud/min po czym po kilku następnych sekundach zwalnia i utrzymuje się kolejne kilka minut na poziomie mniej więcej 150 ud/min. Czy powinnam się martwić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty kardiologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.