Utrata przytomności i omdlenia a przyjmowanie leków

dzien dobry. zazywam leki keppra1000 2x1tab i keppra 500 w poludnie. topamax 100 2x1tab oraz neurotop 600 2-0-1i1/2tab. eeg w normie, ataki wystepuja przewaznie rano, utrata przytomnosci bez drgawek, wystepuja nawet omdlenia. nie wiem kiedy bedzie atak oraz jak dlugo trwa. w trakcie ataku nic nie pamietam. prosze o pomoc

Konieczne leczenie regularne u NEUROLOGA, kontrola EEG i obiektywna ocena kalendarza ataków zaburzeń świadomości
Kontrolne badania krwi i ustalenie optymalnych dawek i rodzaju leków przeciwpadaczkowych
Jak serce i ogólna sprawność, Jak koncentracja uwagi i pamięć?