Utrata przytomności po uderzeniu się głową w wannę

Podczas wychodzenia z wanny posliznelam sie i upadlam uderzajac w wanne a nastepnie podloge, prawdopodobnie stracilam przytomnosc, bylam sama w domu, nie pamietam nic po upadaniu, wydaje mi sie ze stracilam przytomnosc bo gdy otworzylam oczy to bylo mi zimno i wyschla mi juz skora, wiec pewnie troche lezalam na podlodze. Od tamtej pory mam ogromne bole glowy i wymioty. Czy tomografie lub badania rtg glowy bede mogla zrobic od razu czy bede musiala czekac ?

Proszę zgłosić się na SOR ( Szpitalny Oddział Ratunkowy ). Pani objawy są bardzo niepokojące. Ewentualnie jeśli ten uraz był jakiś czas temu to można od lekarza POZ wziąć skierowanie do szpitala na oddział neurologiczny.