Utrata przytomności, upadek i wstrząs mózgu

Witam serdecznie, miesiąc temu straciłem przytomność podobno uderzając się w głowę , stwierdzono wstrząśnienie mózgu, przepis: lek cavinton forte. Tomograf kontrast po 9 dni nic nie wykazał , EEG "ogólne cechy podrażnienia" Dopller szyjny, bez zmian prawidłowy. Objawy przed wypadkiem częste ranne mdłości. Objawy po 37 dniach , pogorszenie wzroku. Ciężka głowa po wysiłku , lekkie zaburzenia równowagi czasami mdłości. Czasami też problem z połykaniem śliny. Pod kontr.. Neurologa. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Może to być efekt urazu i tkanka nerwowa cały czas jest w fazie regeneracji. Mam jednak za mało danych i brak możliwości oceny badań dodatkowych, aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję wizytę u neurologa.