Utrata wagi przy zdrowym odżywianiu

Witam. Mam problem z wagą, jem normalnie (wg mnie), a chudnę. Przykład: rano płatki cornflakes z łyżecz. miodu, do tego mleko+herbata z jednym paskiem czekolady gorzkiej. Obiad 3 naleśniki z serem i borówkami (dziś np. kupne). Później owoc, a na kolację także płatki corn flakes/fitness z mlekiem + owoc. Jest to przykład z dzisiejszego mojego planu. Jem normalnie kajzerkę z dżemem. Obiady normalne, (mięso, warzywa). Biegam 5km co 2 dzień. Jeżdże na rowerze/rolkach. Ćwiczę. 48,7kg i 156cm wzrostu.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez tych danych ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety. Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska