Utrata wagi, stres a bolesne miesiączki

Witam, okres mam regularny co 30 dni ostatni 26.12, ale spóźniony wtedy 7 dni po jego zakończeniu współżyłam z chłopakiem zawsze każdym razem z gumką i on wychodził przed czasem 16.01 miałam brązowe plamienie trwało jakieś 2dni bez krwi, na całość wystarczyła by wkładka higieniczna 31.01 robiłam 2 testy ciążowe oba wyszły negatywnie. Czy to ciąża czy raczej jakaś choroba? Przez ostatni miesiąc schudłam 3kg. Bardzo się denerwuje.Może powinnam też dodać, że do tej pory miałam bolesne miesiączki.

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża jest mało prawdopodobna. Możliwe iż objawy wynikają z wahań hormonalnych.