Utrzymujące się obfite krwawienia pomimo zabiegu łyżeczkowania

Witam. mam pytanie dotyczące łyżeczkowania miałam przeprowadzony zabieg ten ok 2 miesiące temu ponieważ miałam obfite krwawienia ale teraz po zabiegu nadal mam obfite krwawienia i do tego dziwne duże skrzepy czy to normalne? Mam 49lat i urodziłam troje dzieci. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,
nie napisała Pani, jaki był wynik histopatologiczny po wyłyżeczkowaniu jamy macicy.
Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza ginekologa, który dokona analizy i zaproponuje dalsze postępowanie.
Być może konieczny będzie kolejny zabieg abrazji.

pozdrawiam