Utrzymujący się ból głowy po wypadku komunikacyjnym

7.11 brałam udział w kolizji.W tył naszego auta,dość mocno,uderzył inny pojazd.Uderzyłam tyłem głowy w zagłówek.Po badaniu w karetce,które nie wykazało żadnych nieprawidłowości,wróciłam samodzielnie do domu.Ból głowy utrzymuje się jednak od dnia wypadku i nasila się w pozycji leżącej.Momentami, ale są to dosłownie ułamki sekund odczuwam lekkie zawroty głowy;ból nie ustępuje,ani nie zmniejsza się po lekach przeciwbólowych.Mam wysoki próg bólu i nie wiem kiedy powinnam zacząć się niepokoić.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Prawdopodobnie doszło do wstrząśnienia mózgu i jest to zespół powstrząśnieniowy. Warto jednak pójść do lekarza skontrolować Pani stan.
Pozdrawiam