Uwypuklone żebro z jednej strony u dziecka

Witam jestem troche zaniepokojona poniewaz zauwazylam w ostatnim czasie u mojego rocznego dziecka bardziej wypuklone zebro z lewej strony,podczas snu poci mu sie glowka,a do tego ma straszne zaparcia,wydaje mi sie ze ma slabe kosci kiedy biore go na brzuszek to nie raczkuje tylko odpycha sie do tylo a jak stawiam go na nozkach to wogole sam nie potrfi ustac nie wiem czy mam sie tym martwic prosze o szybka odpowiedz.

Witam. Rozwój motoryczny Pani dziecka rzeczywiście nie wydaje się prawidłowy. Proszę bezwzględnie skonsultować się z pediatrą który wdroży odpowiednią diagnostykę.