Uzależnienie od alkoholu a problemy w związku

Witam. Nazywam sie Agata i mam 21 lat. Szukam pomocy ponieważ w moim związku dzieją się okropne rzeczy. Jestem z chłopakiem od 2 lat z przerwami. Mamy obrzydliwe kłótnię pełne wyzwisko oraz zaczęliśmy obydwoje wobec siebie używać przemocy ;(Mój chłopak do alkohol czasem też pali marihuane. On tłumaczy ,że nie jest agresywny od tego. Jestem świadomo problemu i chciała bym poszukać pomocy u specjalisty. On również chcę się udać na leczenie z uzależnienie i komunikacji ze mną.Do kogo mamy się zgłos

Dzień dobry,

Mogą oboje Państwo udać się na konsultację do PSYCHOTERAPEUTY (każdy do innego !), który po osobistym zbadaniu, zaproponuje stosowne leczenie bądź skieruje do innego specjalisty.
Pomoc mogą Państwo uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień (w ramach NFZ) lub prywatnie.

Dzień dobry. Zalecam podjęcie psychoterapii indywidualnej (czyli każdy swojej) u dwóch różnych terapeutów, byc może w późniejszym teraminie zalecana będzie terapia dla par. W zależności od możliwości finansowych prosze się zgłosić albo do poradni psychologiczno-pedagogicznej albo do gabinetu prywatnego. Pozdrawiam.