Uzależnienie od hazardu i alkoholu oraz depresja

Witam.jestem uzależniona od hazardu i alkoholu.Mam depresję,nie ufam sobie,czuję że "S"jest jedynym rozwiązaniem.Od maja chodzę do psychiatry który2dni temu widząc mój stan wypisał mi skierowanie do szpitala.Nie dała mi leków bo piję.Chodzę do psychologa,nie piję5dni i nie zrobię wszystko by z tym skończyć.Pracuje i mam małe dzieci.Nigdy nie zgodzę się na zamknięcie!Co mam zrobić?Wrócić do niej,prosić o szansę,o leki?Moje myśli.Boję się ich ale marze by już nic nie czuć.Może zmienić psychiatrę?

Niekoniecznie trzeba się "zamykać", są ośrodki terapeutyczne prowadzące terapię "dochodzącą". leki tu niewiele pomogą. Depresja może wynikać z uzależnień i tak jest najczęściej. Gorąco zachęcam do pilnego kontaktu z poradnią leczenia uzależnień. Spotka się tam Pani z życzliwością i zrozumieniem. Pozdrawiam ciepło.

Proszę koniecznie udać się do ośrodka terapii dla osób z podwójną diagnozą i podjąć leczenie. Jest to najlepsze rozwiązanie na ten moment dla Pani.