Uzależnienie od hazardu u męża

Witam. mam dwójkę naprawdę wspaniałych dzieciaczków.żal ściska moje serce,gdy kolejny raz,kiedy wiem że mąż jest już w transie hazardu i kiedy pomyślę o tym,że znów będę musiała pożyczyć od sąsiadki na chleb,łzy same cisną się do oczu.Kto patrzy na to z boku łetwo mu powiedzieć,rzuć go w holerę,niech ci płaci alimenty,dasz sobie radę.Był czas,kiedy wyprowadził się do matki,ale widziałam,jak nasz synek(8 lat)na to zareagował,nie chciał się uczyć itp.

Dzień dobry!

Może Pani - sama lub z mężem - zgłosić się np. do Ośrodka Terapii Uzależnień, Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Pozdrawiam!

Witam. prosze iść na terapię, dowie się pani np jak postępować. pani powinna dostawać i odbierać wypłatę meza, nie on. są pewne kwestie do zrobienia.

Dzień dobry,

Proszę namówić męża na konsultację u lekarza psychiatry.
Zachowanie Pani męża może równie dobrze być objawem innych zaburzeń, wymagających profesjonalnej diagnozy i leczenia.