Uzależnienie od marihuany u syna

na jakiej zasadzie te wizyty się "zamawia " jaki jest koszt takiej wizyty ? mój syn 23 lata pali marihuanę myślę ze trwa to już dłuższy czas ostatnio jest mu wszystko jedno , jest obojętny , do wszystkiego podchodzi bez emocji , pracuję w nocy cały dzień śpi nie uczestniczy w życiu rodzinnym tak się dzieje od około 2-3 miesięcy nie mam zielonego pojęcia co robić na ten moment zażądałam , aby dokładał się do kosztów utrzymania domu , od dziś będzie robił testy na wykrywalność z apteki co miesiąc

Witam, zaczęła już Pani działać aby pomóc wyjść synowi wyjść z uzależnienia. Martwi się Pani o jego zdrowie. Syn jest pełnoletni, więc sam musi podjąć decyzję o podjęciu leczenia, najlepiej zwrócić się do ośrodka leczenia uzależnień. Uzyska Pani specjalistyczną pomoc dla syna a być może również Pani przyda się wsparcie. Przesyłam link do strony gdzie znajdzie Pani ośrodki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/PrzychodnieSpecjalistyczne Najbliżej poradnia specjalistyczna znajduje się w Grójcu, nie wymaga się skierowania: http://www.pcmg.pl/specjalistyka/leczenie-uzaleznien Pozdrawiam serdecznie